Сітка рабиця від виробника: дешевше не буває, якісніше теж!

Сітка рабиця має дуже широоке застосування. Її застосовують і в побуті, і в будівництві. Її винайшли ще в далекому 1864 році з метою армування штукатурного шару. У наш час без неї також не обійтись. З якою б метою ви не купували цей матеріал, краще всього купувати у виробника. І заощадите, і гарантію якості отримаєте.

Що таке сітка рабиця?

Що ж собою являє ця незамінна в багатьох сферах промисловості сітка? Це особливий різновид металевої сітки, яка має специфічні особливості. Виготовляється вона за допомогою вплітання однієї дротяної спіралі в попередню спіраль. Саме цей спосіб виробництва сітки дає можливість отримувати клітинки різного діаметра. Сировиною для виготовлення виступає низьковуглецевий термічно необроблений сталевий дріт, оцинкований і з полімерним покриттям. До речі, існує кілька способів виробництва сітки: з дроту без будь-якого покриття або ж зі спеціальним покриттям.

Щоб збільшити термін служби сітки рабиці, її, як правило, оцинковують. Завдяки цьому термін служби збільшується до 50 років. З такої сітки виготовляють паркани. Саме такі огорожі мають величезну популярність завдяки невеликій ціні, швидкості монтажу. Крім того, вони не потребують особливого догляду.

Як ми вже говорили, використовується сітка рабиця в будівництві. Провести штукатурні армування або влаштування наливних підлог без неї навряд чи хто візьметься. При цьому використовується сітка з дрібними осередками. Крім того, рабиця з дрібним осередком застосовується для армування труб теплотрас, що сприяє підвищенню якості обробки теплоізоляційними матеріалами.

Використовується вона і в побуті. Наприклад, з неї виготовляють клітки для кролів, птахів в різних тваринницьких організаціях. Застосовується вона також на різних промислових підприємствах, де вона виступає матеріалом, з якого виготовляють необхідні перегородки і захисні екрани. Її використовують під час проведення меліораційних робіт для зміцнення берегів, кріплення гірничих виробок на шахтах і рудниках і кріплення транспортних стрічок.

Чорна сітка: коли вона застосовується?

У тому випадку, коли сітка потрібна для виконання завдань, рішення яких не вимагає прямого контактування сітки з навколишнім середовищем, то використовується чорна сітка. Вона виготовляється з дроту без будь-якого покриття.

Сітка рабиця від виробника, купити яку можна у нас, відповідає високим вимогам якості Ми пропонуємо широкий асортимент продукції. Можливе виготовлення сітки з будь-яким діаметром отворів під замовлення. Дзвоніть за телефоном +38 (067) 361-38-07.